Kontakt

VD
Patrik Thulin
Tel 010-1673 803 
E-post patrik.thulin@ptj.se
Postadress
Praktikertjänst Närsjukhus i Västra Götaland AB 

Praktikertjänst Närsjukhus Lysekil 
Valbogatan 17
453 34 Lysekil


Kvalitetsansvarig
Susanne Nilsson
Tel 010-1673 705
E-post susanne.nilsson.6@ptj.se
Postadress
Praktikertjänst Närsjukhus Dalsland
668 88 Bäckefors


Verksamhetschef Dalslands Närsjukhus

Marika Jonsson
Tel 010-1673 703
E-post marika.jonsson@ptj.se 
Postadress
Praktikertjänst Närsjukhus Dalsland
668 88 Bäckefors


Verksamhetschef Lysekils Närsjukhus
Katarina Nolblad
Tel 010-1673 806
E-post  katarina.nolblad@ptj.se
Postadress
Praktikertjänst Närsjukhus Lysekil 
Valbogatan 17
453 34 Lysekil


Verksamhetschef Strömstads Närsjukhus
Reidun Johansson
Tel 010-1673 903
E-post  reidun.johansson@ptj.se
Postadress
Praktikertjänst Närsjukhus Strömstad
Västra Hamngatan 10-12
452 37 Strömstad


Verksamhetschef Röntgen

Viveca Nolblad
Tel 010-1673 993
E-post viveca.nolblad@ptj.se
Postadress
Röntgen Praktikertjänst Närsjukhus Strömstad
Västra Hamngatan 10-12
452 37 Strömstad

Controller

Åsa Blad
Tel 010-1673 804
E-post asa.blad@ptj.se
Postadress
Praktikertjänst Närsjukhus i Västra Götaland AB
 
Praktikertjänst Närsjukhus Lysekil 
Valbogatan 17
453 34 Lysekil


Ekonomiassistent
Annikki Peterson
Tel 010-1673 805
E-post annikki.pettersson@ptj.se
Postadress
Praktikertjänst Närsjukhus i Västra Götaland AB 

Praktikertjänst Närsjukhus Lysekil 
Valbogatan 17
453 34 Lysekil

Updated 2 januari, 2018